HOIATUS: SEE E-RAAMAT SUNNIB SIND MÕTLEMA TEISTMOODI!

LAE ALLA TASUTA
 
LOOVTEHNIKA 
E-RAAMAT
"KUST TULEVAD HEAD IDEED? SEALT, KUST TULEVAD HALVAD IDEED!"
Kui sul on ideed otsas või need ei toimi, sul on vaja leida originaalsust ja uut mõtet, siis see on sinu jaoks!

TEHNIKA NIMI ON "100 HALBA ÄRIIDEED"
* we respect your privacy - will not be sold, rent, or leased *

ANNAN 100% GARANTII, ET LEIAD PAREMA IDEE, KUI SEE, MIS SUL OLI!

Hi I'm         
Jeremy Jackson
 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas porta orci ut nisi laoreet, eget hendrerit nisi sagittis. Nam rutrum, arcu vel pellentesque interdum, risus est sodales purus, sit amet congue felis felis non metus. Aliquam nunc ante, venenatis facilisis scelerisque in, vehicula sit amet mauris. Curabitur tempor ullamcorper porta. Quisque et massa in massa ullamcorpe .

 Consectetur id vel elit. Etiam eleifend urna ac mauris sollicitudin, eget porta enim fringilla. Morbi ultricies orci a bibendum varius. Nulla facilisi. Aenean sagittis pharetra augue, quis viverra leo fermentum consectetur. Pellentesque viverra dui vitae nisl blandit eleifend. Nam laoreet semper felis at luctus. Quisque eget commodo magna.

 Maecenas consequat quis magna pellentesque tincidunt. Suspendisse potenti. Quisque lacus sapien, suscipit a malesuada et, laoreet et eros. Mauris malesuada aliquet odio, in vulputate magna commodo sed. Phasellus non pretium elit. 
TAGASISIDE TREENINGUTE JA KOOLITUSTE KOHTA
 Mida ütleb rahvas?
Mulle oli vaja midagi, mis mõtte liikuma paneb. Olukord maailmas on teinud mõtlemise laisaks, sest ajus on liiga palju infomüra, millega tegelikult inimesel ei ole midagi teha. Kui mõtte taaskord puhtamaks saad ja näed teisi inimesi, kes tahavad liikuda, siis see on suur samm edasi. 
Ene
5 PÄEVA VÄLJAKUTSE OSALEJA
Aitas aru saada protsessidest ja teadlikumalt suunata oma käitumist.
Tiiu
5 PÄEVA VÄLJAKUTSE OSALEJA
Mulle meeldis ülesehitus, et olid kaasatud osalejad. Julgustus teha tänapäeval live´sid, on nagu astumine uude ajajärku, ja osalejate lood! Super! Muidugi see, et kasutasid kõnes kommentaaridest infot ja seostasid seda just selle motiveeriva ja julgustava poole näidetes. Meeldiski see, et ei olnud teooria vaid julgustus, unest äratamine, liikuma lükkamine, tuule alla tegemine:). Sain inspireetritud voodi tegemise näitest, 2 klassi klassiõe ütlemisest, ukse metafoorist, liidriks olemise lahti selgitusest ja neid on veel ja veel. Olen tänulik. Jõudu!
Janne
5 PÄEVA VÄLJAKUTSE OSALEJA
ELARI TAMM | Copyright ©2021 | All Rights Reserved
Privacy Policy  -  Terms & Conditions  -  Disclaimer
Powered By ClickFunnels.com